Bahçe bakımı

942 gün önce admin tarafından yazılmıştır.
M3365B-4503

Bahar aylarında yapılacak bahçe bakımı yaz ayları boyunca bahçenizin güzel görünmesini sağlayacaktır. İyibir peyzaj uygulaması yapılmış bahçelerde bahçe bakımı daha kolaydır. Sulama sistemi, bitki ve çiçek seçimi, toprak direnajı, çim kalitesi, gölge durumu, düzenli bakım, tekniğine uygun gübreleme ve ilaçlama iyi bir bakıma olumlu katkıda bulunur. Bahçe düzenleme işlemine başlarken daha peyzaj projesi aşamasında ileride bahçe bakımının nasıl yapılacağı ve bahçe bakımın kolaylaştıracak bir projenin yapılması problemin temelden çözümüne katkı sağlar. Bakıma elverişli olmayan bahçeler de ileridebahçe bitkilerinin büyümesi ile birlikte herşey birbirine karışır bahçe çalılığa dönüşür. Bahçemde çok bitkim olsun değilde yeterli kaliteli bitkim olsun mantığı hakim olmalıdır. Sonra ağaç, bitki, dal kesmekle baş edemezsiniz.

Sonbahar ve Kışlık Bahçe Bakımınız

1226 gün önce admin tarafından yazılmıştır.
224159_10150173604932042_617197041_6702871_5512866_n
Bahar ve yaz aylarında canlı güzel bahçelere sahip olmanın tek yolu bahçede yapılacak iyi bir kışlık bakımdır.
nasılki iyibir hamur hazırlamadan iyibir ekmek pişiremeziseniz
nasılki iyibir çelik üretmeden iyibir bıcak yapamaziseniz
nasılki iyibir kumaş üretmeden iyibir elbise dikemeziseniz
iyibir sonbahar ve kışlık bahçe bakımı yapmadan iyi bahçeye sahip olamazsınız.
budama, gübreleme, ilaçlama, kültürel ve fiziksel önlemlerle bahçelerinizi keyifle yaşayacağınız günlere hazırlıyoruz.Bahçe Bakımı

YAŞANABİLİR ALANLAR TASARLIYORUZ

1488 gün önce admin tarafından yazılmıştır.
M3365B-4503

Bahçenizin peyzaj projesiyle başlıyoruz, bahçe de her mevsim çiçekli bitki olacak şekilde bitki planlamsı yapıyoruz. Bahçe bakımını kolaylaştıracak şekilde uygulama yapıyoruz. Otomatik sulama sistemini kuruyoruz. hayal ettiğiniz bahçeyi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Sizi doğayla buluşturuyoruz. yeşille kucaklaşmanızı, çıplak ayakla toprağa basmaınızı, kuş sesleriyle uyanmanızı, çiçek kokularını içinize çekmenizi, su sesinin huzurunu yaşamanızı sağlıyoruz.
BİZ YAŞANABİLİR BİR DÜNYA İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Ağaçlar

1512 gün önce admin tarafından yazılmıştır.

Dış mekan bitkileri olarak en çok kullanılan bir süsleme bitkiside agaçtır. Ağaçlar, yollarda, bahçelerde, parklarda aktif olarak lullanılan uzun ömürlü bir bitkidir. Özellikle peyzaj uygulamalaında kullanılan ağaç türleri bahçenize ayrı bir renk katmaktadır. Birçok ağaç türü bulunurken bahçeniz için tavsiye edebileceğimiz birçok ağaç türü bulunmaktadır. İğne yapraklı ağaçlar, yapraklı ağaçlar ve küçük ağaç ve çalı türleri gibi türleri vardır.  Eğer bir bahçeniz varsa kesinlikle ağaç süslemesini kullanmalısınız…

Polat Peyzaj